TARİHÇE

Hatipoğlu Cam Aksesuarları, 1993 yılında Hatipoğlu Hırdavat Sanayi adıyla İstanbul Avrupa yakasında 4.Levent’te kurulmuştur.
 
2000 yılında firmanın cam aksesuarlarına yönelmesi ile yeni çehresine kavuşan Hatipoğlu, bu tarihten itibaren sektörde bir çok yeniliğe imza atmıştır.

2018 yılında e-ticarete adım atan Hatipoğlu Cam Aksesuarları, günümüzde Ortadoğu’dan Avrupa’ya kadar çok geniş bir müşteri ağına hizmet sunmaktadır.


HİZMETLER

Hatipoğlu Cam Aksesuarları, Sürekli değişen dünyayı ve yeni trendleri yakından takip edip, sizlere her zaman en modern, en yeni ve en şık ürünleri sunmayı hedefler.

Klasik çizgilerin dışına çıkıp, her zaman en iyiyi sizlere sunan Hatipoğlu Cam Aksesuarları, geçmişten gelen birikimi ile içinde bulunduğu çağın gereği olarak farklı ticaret politikalarıyla rakiplerinin bir adım önüne çıkmayı başarmıştır.

Sürekli yenilenen ürünleri, otel, büro, dış çephe ve ev içi aksesuarları ile Hatipoğlu Cam Aksesuarları yaşamınıza kolaylık ve estetik kazandırır.


MİSYONUMUZ

Cam aksesuarı sektöründe dünyadaki yenilikleri Avrupa ve Ortadoğu bölgelerine taşırken, ürün yelpazesini sürekli güncelleyerek cam aksesuarı tedariğinde sektör lideri olmaktır.


VİZYONUMUZ

Yüksek dayanımlı ve keyif veren görsel tasarımlı cam aksesuarları ile sektör ihtiyaçlarına kaliteli ve uzun ömürlü çözümler üreterek, güvenilir ve ahlaklı ticaret anlayışı ile müşterilere hakettiği değeri vermektir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR